Ketinantiems studijuoti šokio pedagogiką

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto šokio pedagogikos studijų programa yra viena seniausių Lietuvoje. Choreografijos specialybė Vilniaus konservatorijoje (tuometiniame Vilniaus kultūros švietimo technikume) bei dabartinėje scenos meno ir šokio pedagogikos katedroje  įleido šaknis 1958-aisiais.
Po trejų metų, 1961-aisiais, baigė pirmoji dvidešimties jaunų choreografų laida. Per tuos metus choreografijos skyrius išleido per 1000 absolventų, kurių absoliuti dauguma (apie 95 proc.) įsidarbina valstybinėse formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigose, privačiose struktūrose Lietuvoje ir užsienyje. Vilniaus kolegijos šokio pedagogikos studijų programoje yra vienintelė Lietuvoje šokio neįgaliesiems studijų specializacija.

Nuo 2014 metų VIKO MTF yra galimybė studijuoti šokio pedagogiką ne tik nuolatinėse studijose, bet renkantis studijų tvarkaraštį, t.y. studijuoti darbo dienomis arba sesijomis. Daugiau informacijos mtf.viko.lt

Maloniai kviečiame šia informacija pasidalinti su savo kolegomis ir su savo mokiniais, ketinančiais tapti šokio mokytojais.

Parengta pagal mtf.viko.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *