Menų egzaminas

Čia rasite visą atnaujintą informaciją apie Menų egzaminą ir kitą naudingą informaciją. Nuorodos į dokumentus, reglamentuojančius Menų brandos egzaminą, yra Nacionalinio egzaminų centro tinklapyje. Buv. UPC puslapyje skelbiama informacija, dokumentai ir nuorodos. Naujausia informacija yra ir Nacionalinės švietimo agentūros puslapyje.

2021-06-03 d., 15 val. įvyko Šokio mokytojų asociacijos vykdomo projekto “Šokis mokykloje” (COVID-19 pandemijos padariniams šalinti) renginys. 

XXIV choreografijos metodinis praktinis seminaras ir konsultacijos abiturientų bei būsimų abiturientų mokytojams „Šokio brandos egzamino patirtys: vertinimas ir įsivertinimas, pasidalinimas gerąja patirtimi“, lektorė šokio mokytoja ekspertė Agnė Rickevičienė. Seminaro visas įrašas ir atskiros jo dalys yra asociacijos YOUTUBE kanale.

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos abiturientės patirtis-refleksija po įvykusio egzamino:

Šokio mokytojos ekspertės Ilonos Stankevičienės ir šokio mokytojos Mildos Ruginytės- Šimkuvienės parengtos rekomendacijos mokytojams ir mokiniams, besirenkantiems menų brandos egzaminą (gilinant ir plečiant kūrybinių darbų aprašus-džiazinio šokio technika).

 “Džiazinio Šokio mokytojos ekspertės Ilonos Stankevičienės “Džiazinio šokio technika” – metodinis leidinys apie šiuolaikinio džiazinio šokio mokymo metodiką.

Lietuvių kalbos mokytojos Rimos Valiuvienės vieša konsultacija – paskaita “Menų (šokio) brandos egzamino bendrieji kalbos reikalavimai kūrybinio darbo aprašui” 

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos šokio mokytoja metodininkė Renata Grigianecienė pasidalino savo patirtimi kaip parengė mokinius šokio egzaminui. 2021 metais menų (šokio) egzaminui ji turėjo net vienuolika abiturientų.

Šokio mokytojos ekspertės Agnės Rickevičienės konsultacija “Ruošiantis menų (šokio) egzaminui”, kurioje ji  pasidalino patirtimi, kaip darbe su abiturientais panaudoti vieną projektinę veiklą, padėsiančią pasirengti egzaminui.

Darbo vadovus, vertinimo komisijų narius kviečiame susirašinėti komentarais šiame puslapyje, dalintis patirtimi apie Menų (šokio) egzaminą, aptarti susidariusias problemas, iškylančius klausimus ir kt. Užpildę laukelius ir parašę žinutę, spausdami mygtuką “Komentuokite!” sutinkate su tuo, kad po administratoriaus peržiūros žinutė ir duomenys būtų skelbiami viešai.

3 thoughts on “Menų egzaminas

  1. 2013-02-01 informacija puslapyje papildyta metodiniais patarimais, rengiantis Menų egzaminui ir nuoroda į vaizdo medžiagą iš sklaidos seminaro UPC. Skelbiama su UPC leidimu.

  2. Paspaudę nuorodą “Vaizdo konferencija “Ruošiantis menų mokykliniam brandos egzaminui 2013 metais” (2013-02-19) ir vaizdo konsultacija mokytojams ir mokiniams (2013-03-14)” rasite visas UPC vaizdo konferencijas

  3. 2013 metų Menų brandos šokio egzamine šokio atlikimą pasirinko 29 Lietuvos abiturientai, o kompozicijas kūrė egzaminui 17 mokinių (ŠMM info).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *