ATNAUJINTA: 37 mokytojų organizacijos ragina valdžią stabdyti ugdymo turinio atnaujinimą

Vilnius, sausio 5 d. (pagal BNS). Beveik keturiasdešimt pedagogus bei tėvus vienijančių organizacijų (Šokio mokytojų asociacija taip pat – red. A.Riekumas) ragina Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM), Seimo švietimo ir mokslo komitetą stabdyti ugdymo turinio atnaujinimą bei peržiūrėti švietimo struktūrines pertvarkas.

Anot mokytojų, šioms svarbioms reformoms nepasiruošta, jos vykdomos neapgalvotai ir neskaidriai, nėra aptartos bei suderintos su švietimo bendruomene, neaiškūs jų tikslai, sąnaudos bei pasekmės.

„Šiuo metu matome tik vieną išeitį – nepritarti bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo gairių ir ugdymo programų restruktūrizavimo projektams, tačiau esame pasirengę konstruktyviam dialogui, galinčiam padėti įveikti krizę švietimo sistemoje ir sėkmingai įgyvendinti bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo reformą“, – rašoma kreipimesi, kurį penktadienio vakarą pasirašė įvairių mokytojų asociacijų, profsąjungų, taip pat Tėvų forumo atstovai. Kreipimąsi taip pat pasirašė Lietuvos muzikos mokytojų asociacija. Iš viso 37 švietimo bendruomenių asociacijos.

Asociacijos neteiks pastabų ir pasiūlymų bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo gairėms.

Kreipimasis (pdf)

BNS informacijos agentūra.

LRT informacija.

ALFA naujienų portalas.

15min. naujienų portalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *