SVARBU-Mokytojų, turinčių šokio pamokų 1-4 klasėse, apklausa

Šokio mokytojų asociacijos prezidentas A.Riekumas gegužės 22 d.dalyvavo respublikinėje muzikos mokytojų konferencijosje, kurioje buvo nagrinėjamos pradinio ugdymo meninio ugdymo pamokų likimas. Joje dalyvavo LR Seimo nariai, edukologai, muzikos, šokio mokytojai. A.Riekumas išdėstė problemos supratimą šokio mokytojų akimis, pasidžiaugė sutarimu, kad toliau visi menų mokytojai kartu ir susivieniję keltų iškylusias problemas, atsiradusias po pradinio ugdymo Bendrųjų planų patvirtinimo ir planuojant darbą pagal naujas vidurinio ugdymo sąrangas.

Šokio mokytojų asociacija jau kreipėsi į LR ŠMSM pareikšdama didelį susirūpinimą dėl susidariusios padėties. Į tai buvo gautas ministerijos atsakymas-paaiškinimas. Kviečiame miestų, rajonų metodines tarybas, metodinius būrelius, šokio mokytojus toliau teikti pasiūlymus, argumentus, kad galėtume su atitinkamomis instancijomis kalbėti teisine argumentų kalba.

Tuo tikslu organizuojame ilgalaikę apklausą, kurios tikslas yra sužinoti ir palyginti dabartinę situaciją su planuojamais pakeitimais, vedant šokio pamokas pradinėse klasėse nuo 2021-09-01. Apklausos duomenys bus naudojami tik apibendrinant ir pateikiant statistiką, atstovaujant šokio mokytojų interesams įvairiose institucijose, vystant ir populiarinant šokį, rūpinantis jo, kaip dalyko ir kultūros reiškinio statusu ugdymo, mokymo ir kultūros įstaigose. Apklausą rasite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *