Virtualioji biblioteka Šokio mokytojų asociacijos nariams

Vienas iš Šokio mokytojų asociacijos tikslų – vienyti šokio mokytojus, padedant jiems rūpintis šokiu kaip dalyku ugdymo įstaigose. Siekiant padėti mokytojams jų darbe, užtikrinti sklandų atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimo procesą svetainėje toliau bus kuriama ir plečiama metodinės medžiagos virtualioji biblioteka. Joje esantis turinys be apribojimų bus pasiekiama asociacijos nariams.

Virtualioje bibliotekoje bus skelbiama asociacijos narių ir kitų šokio mokytojų, siekiančių kelti ir įgyti aukštesnę kvalifikacinę kategoriją, metodinė patirtis: asociacijos inicijuojamų ir organizuojamų seminarų/paskaitų/pamokų įrašai, ilgalaikiai ir trumpalaikiai planai, metodinės rekomendacijos, interaktyvios užduotys ir jų nuorodos, įvairios pateiktys pamokoms ir kt.

Šokio mokytojų asociacijos įvykdytų finansavimo projektų parengta metodinė medžiaga bus skelbiama ir prieinama svetainėje viešai.

3 thoughts on “Virtualioji biblioteka Šokio mokytojų asociacijos nariams

  1. Laba diena, Kaip įstoti į šokių mokytojų asociaciją ir naudotis Virtualia biblioteka? Esu Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos šokio mokytoja.
    Pagarbiai, Loreta Palavenienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *