SVARBU-Informacija bendruomenei

Šiuo metu vyksta intensyvus pasirengimas Lietuvos šokio mokytojų konferencijai, kuri įvyks birželio 5 d. 13 val. Konferencijos nuoroda – https://us02web.zoom.us/j/82511568973

Šokio mokytojų asociacijos nariai, šokio mokytojai ekspertai birželio 2 d. 11.30 min. dalyvaus spaudos konferencijoje LR Seime, kur kalbės apie šokio dalyką mokykloje, pristatys iškilusią problemą. Tos pačios dienos vakare LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia menų asociacijų “diskusiją-pokalbį, ką reikia daryti, kad neliktų nė vienos meno srities bendruomenės nerimo ar nuogąstavimo, o pilnavertis ir nuoseklus meninis ugdymas būtų užtikrinimas visiems dar pradiniame ugdyme.”

Toliau laukiame miestų rajonų metodinių tarybų, metodinių grupių ar ratelių rezoliucijų, kurias prašome siųsti ir į LR ŠMSM. Laukiame taip pat dar pasiūlymų konferencijos rezoliucijai ir iš atskirų asmenų. Visiems labai dėkojame!

Planuojame, kad pasiūlymų pagrindu parengtą ir redaguotą konferencijos rezoliuciją skelbsime Google Formose po konferencijos, kviesime aktyviai pasirašinėti ne tik mokytojus, vadovus, trenerius, bet ir pilnamečius kolektyvų, studijų, klubų šokėjus, kitų šokėjų tėvelius. Prašysime paraginti savo bendruomenes pasirašyti. Pasirašytą siųsime valstybinėms institucijoms ir žiniasklaidai.

Visa informacija bus skelbiama asociacijos svetainėje ir dubliuojama FB grupėse, prašysime ja aktyviai dalintis ir viešinti.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *