SVARBU-(papildyta nuoroda)-Respublikinė konferencija birželio 5 d., šeštadienį, 13 val.

Papildyta:

Birželio 5 d. 13 val. konferencijos Zoom’e nuoroda:
Labai prašytume:
+ junkitės likus 10 min iki renginio,
+ jungiantis naudokite tikrąjį savo Vardą ir Pavardę – taip galėsime Jus identifikuoti,
+ siekiant kurti ryšį ir bendradarbiavimą rekomenduojama dalyvauti su įjungta kamera,
+ užtikrinant kokybišką Lektoriaus darbą ir siekiant išvengti pašalinių garsų, rekomenduojame, kad mikrofonas visos konferencijos metu būtų išjungtas, išskyrus tais atvejais, kai norite paklausti ar pasisakyti,
+ konferencija bus įrašoma.

Šiandien visą dieną kalbame apie mus visus palietusį klausimą – šokio nebelieka formaliajame ugdyme mokykloje – informacija apie tai paskutinėje mūsų svetainės www.sokis.upc.smm.lt naujienoje. Šiandien užsidegė „raudona šviesa“ šokiui!

Šiuo metu vyksta labai intensyvios kolegų konsultacijos, pokalbiai, susirinkimai, pasikeitimai nuomonėmis, derinimai ir pan. Ieškome kontaktų, įtakingų asmenų, pristatome informaciją, renkame nuomones.

Informuojame asociacijos skyrius, miestų rajonų metodines tarybas, metodinius būrelius, asociacijos narius, šokių kolektyvų vadovus, kolegas, kad Šokio mokytojų asociacija inicijuoja ir birželio 5 d. šeštadienį, 13 val. Zoom‘e organizuos bendrą visų Lietuvos šokio specialistų – mokytojų, kolektyvų vadovų, menininkų bendrą visuotinį susirinkimą-konferenciją, kurioje kviesime dalyvauti ne tik asociacijos narius, šokių kolektyvų vadovus, kitas šokio organizacijas, asociacijas ir jų narius, bet ir LR Seimo narius, akademinę visuomenę, kitų meno specialybių pedagogus. Nuoroda ir registracija į konferenciją bus skelbiama vėliau, bet jau dabar kviečiame pradėti platinti informaciją kolegoms asmeniškai, taip pat per socialinius tinklus ir pan. Visa informacija bus platinama ir veiklos koordinuojamos per asociacijos svetainę ir Facebook‘o grupę „Lietuvos choreografai“.

Susirinkimui reikia pasiruošti ir parengti dokumentus – rezoliuciją, kreipimąsi į valdžios institucijas ir į žiniasklaidos priemones. Konferencijos dokumentų projektuose reikėtų suformuluoti konkrečią šokio mokytojų ir specialistų poziciją dėl lygiateisio menų atstovavimo meniniame ugdyme mokykloje ir šokio pamokų esamos padėties bei vizijos ateičiai.

Kviečiame ir prašome prie visuotinio susirinkimo-konferencijos dokumentų – rezoliucijos ir kreipimosi – projekto parengimo prisidėti Lietuvos miestų, rajonų metodines tarybas ir būrelius, Lietuvos šokio mokytojus ekspertus, akademinę visuomenę, atskirus menininkus. Savo projektus prašom siųsti el.paštu. Planuojame, kad projektai būtų parengti pora dienų prieš konferenciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *